Sef Birou Filiala Cluj

ENGLMAYER ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana dinamica si motivata, dornica sa contribuie prin expertiza si competentele proprii, la organizarea, conducerea si dezvoltarea regionala a filialei Cluj.

Cerințe:
Studii superioare
Experienta anterioara in activitatea logistica sau de expeditii – cel putin 3 ani
Expertiza in activitati care presupun coordonarea de personal
Capacitate de analiza, sinteza si decizie
Abilitati organizatorice
Spirit antreprenorial
Cunostinte foarte bune de MS Office
Limba engleza, limba germana constituie un avantaj
Implicarea in dezvoltarea de proiecte logistice sau transport constituie un avantaj

Descrierea jobului

Gestionarea activitatilor curente ale filialei
Pregatirea, dezvoltarea si largirea echipei actuale
Asigurarea respectarii proceselor operationale si propuneri de imbunatatire a acestora
Coordonarea si controlul activitatii de planificare a transporturilor si de manipulare a bunurilor in depozit
Mentinerea relatiilor cu clientii existenti si achizitia de clienti noi
Contribuie la elaborarea bugetului anual si asigura realizarea acestuia
Asigurarea respectarii reglementarilor interne, a proceselor operationale si a celor administrative
Stabilirea si urmarirea gradului de realiza a obiectivelor, pentru angajatii din subordine
Elaborarea si implementarea masurilor adoptate in strategia de dezvoltare

Oferim:
Implicarea intr-o afacere de familie cu o prezenta de peste 160 d eani in piata transporturilor
Oportunitatea de a contribui la formarea unei echipe de succes si de a dezvolta prezenta regionala
Pachet de beneficii (salarizare corespunzatoare, masina de serviciu, asigurare medicala, etc)
Participarea directa la etapele procesului decizional

În calitate de casă de expediţii furnizoare de servicii complete ENGLMAYER ROMANIA, punem la dispoziţie tot ceea ce este nevoie pentru a oferi clienţilor noştri serviciul de transport ideal, în funcţie de necesităţile lor specifice. Cu filiale proprii în toată Europa de Est şi cu o reţea puternică de parteneri internaţionali, garantăm servicii de calitate maximă. În centrul eforturilor noastre se află permanent necesităţile logistice ale clienţilor noştri.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.