Sef atelier -productie publicitara-

IVP Trofee SRL - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam un coleg cu abilitati tehnice specifice, indemanatic cu experienta in domenul productiei publicitare si in coordonarea unei echipe, in vederea gestionarii comenzilor din atelier si a cresterii eficientei muncii.

Fire nonconflictuala, jucator de echipa, adept al lucrului bine facut, abilitati cu care sa ne ajute la mentinerea unei echipe inchegate, perfect functionala si care sa se poata coordona, pentru a produce calitate si randament.
Interesat de tehnica si tehnologie, pentru a se putea perfectiona si pentru a putea coordona utilizarea eficienta si economica a echipamentelor companiei.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in atelierul de productie (gen productie publicitara)
-Gestionarea comenzilor din productie
-Coordonarea echipei
-Stabilirea solutiilor de executie a diferitelor comenzi
-Participarea activa la definitivarea comenzilor sustinerea echipei
-Jobul implica operarea unor echipamente computerizate.
-Masa de taiere (ESKO seria N)
-Cutter plotter (Summa)
-Printere UV (Mimaki, Oce Arizona) si latex (HP)

Dintre responsabilitati:
Gestionarea resurselor in vederea executarii la timp a comenzilor.
Realocarea personalului pe echipamente in perioada de concedii sau zile libere astfel ca productia sa nu se blocheze in anumite puncte.
Gasirea de solutii pentru diferite lucrari si coordonarea executiei acestora
Acumularea si mentinerea la nivel inalt a cunostintelor necesare operarii echipamentelor, in vedera inlocuiri la nevoie a unui coleg care lipseste.
Verificarea si ajustarea proiectelor.
Verificarea executari mentenantelor conform graficului de mentenanta.
Comandarea consumabilelor necesare bunei functionari a echipamentelor .
Comandarea materialelor si materiilor prime necesare productiei .
Conlucrarea cu colegii in vederea terminarii la timp a comenzilor.
Coordonarea executarii curateniei la locul de munca.
Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata, program de lucru de 8 ore cu pauza de masa inclusa(30 min)
Program 8:30-16:30)
Stabilire salar in functie de nivelul de pregatire/implicare si stabilirea nivelelor de crestere odata cu cresterea competentelor.
Asigurare medicala privata, platita de firma
Prima de de paste, de craciun, zi de nastere
Bonusuri de implicare
Orele suplimentare ocazionale, se platesc dublu.(desi regula este sa ne incadram in cele 8 ore).

Suntem o companie orientată către creștere continuă și rezultate cel puțin extraordinare.

Căutăm oameni creativi, talentați, competenți, îndemânatici, care doresc să-și dezvolte cunoștințele, experiența profesională și să aducă un plus de valoare companiei noastre.

Activam in domenii ca: Productie publicitara, Productie si comercializare trofee, Productie elemente de mobilier, Servicii de prelucrare/decupare/etc.

Procesul de selectie

Trimite-ne CV-ul împreuna cu o scrisoare de intenție pe adresa: manager@ivptrofee.ro.
Procesul de selectie consta in:

+ Înregistrarea CV-urilor și a scrisorilor de intenție

+ Selectarea aplicanților în funcție de posturile disponibile, de competențele și opțiunile aplicanților

+ Interviuri individuale

+ Testarea competențelor

Publicat 29 iun. 2022 Reactualizat 27 iul. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos