Publicat 29 Sep 2014 | Expiră 31 Oct 2014

SEF ATELIER MECANICA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta min. 5 ani in domeniul reparatiilor auto multimarca si 5 ani experienta conducere service mecanica.
Familiarizat cu echipamentele si tehnologiile noi folosite in domeniu
Cunoasterea timpilor de executie si a materialelor utilizate necesare fiecarei lucrari in parte
Abilitati de coordonare mecanici, acordare solutii tehnice si experinta in intocmirea devizelor
- Abilitati de conducator
- Excelente abilitati de comunicare
- Experienta in munca in echipa
- Serios
- Harnic
- Punctual
- Respecta regulile organizatiei

Descrierea jobului

- Coordonarea activitii de service - mecanica
- Planifica lucrarile de reparatie
- Verifica lucrarile de reparatie si semneaza fisa de receptie a lucrarii finale
- Raspunde de activitatea angajatilor aflati in subordine
- Ponteaza activitatea fiecarei persoane aflate in subordine
- Raspunde de realizarea planului individual ai angajatilor aflati in
subordine si a planului colectiv
- Mentine relatia cu clientii si ii informeaza pe tot parcursul lucrarilor
de stadiul reparatiilor efectuate
- Completeaza rapoartele specifice acestei activitati
- Responsabil de mentinerea evidentei lucrarilor si a bazei de date ale clientilor societatii
- Responsabil de cresterea volumului de activitate prin cresterea
numarului de clienti
- Colaborarea stransa cu toate departamentele cu care relationeaza
( Receptie, Achizitie Piese, Devizare )
- Monitorizarea materialelor utilizate de catre personalul aflat in
subordine, in vederea folosirii responsabile a acestora
- Respecta si aplica procedurile de lucru si a regulamentului intern

Service-ul auto este localizat in zona Tunari (zona Soseaua de Centura) .
Conditii de munca excelente.
Salariu:3000 lei cu posibilitatea bonusarii in functie de realizari

Obligatoriu efectuarea unei perioade de proba.

Expirat
SEF ATELIER MECANICA  -  Auto Car Grup 1 Service SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles