Publicat 13 Ian 2020 | Reactualizat 10 Feb 2020 | Expiră 13 Feb 2020

Sef Agentie – Santana (Arad)

1 post
Expirat
Candidatul ideal va avea:
• Studii superioare economice absolvite;
• Obligatoriu - Experienta Minim 1-2ani in Vanzare&Analiza segment clienti IMM/Microbusiness;
• Obligatoriu - Experienta Minim 1-2ani in Management de Oameni (gestionare echipa);
• Competente: orientare spre rezultate, abilitati foarte bune de organizare, coordonare & motivare a echipei; capacitate de analiza & sinteza, spirit de echipa;
• Cunoaşterea limbii engleze - nivel avansat. Responsabilitatile jobului:
• Administreaza activitatea curenta, zilnica a punctului de lucru din pozitia de conducator al acestuia, fiind responsabil in aceeasi masura pentru vanzari, operatiuni, creditare, managementul riscului si a resurselor umane;
• Contribuie la implementerea strategiei locale si realizarea bugetului sucursalei de care apartine;
• Promoveaza si implementeaza strategia bancii la nivelul agentiei, in toate aspectele: vanzare, creditare, operatiuni, personal, imagine;
• Contribuie si este responsabil de pregatirea continua a subordonatilor;
• Raspunde de satisfacerea integrala a nevoilor clientului. Banca Transilvania (BT) este Banca Oamenilor Intreprinzatori din Romania. Banca se claseaza pe pozitia a 2-a in topul bancilor din Romania, in functie de active. Misiunea Bancii Transilvania este aceea de a sprijini dezvoltarea mediului de afaceri, prin produse si servicii inovatoare, oferite cu profesionalism.

Istoria BT a inceput in Cluj-Napoca, in 1994, la initiativa unor oameni de afaceri din Cluj. Ideea a fost aceea de a crea o banca locala, un brand de Cluj. Spiritul antreprenorial al fondatorilor a determinat consolidarea pozitiei Bancii Transilvania, intr-o prima etapa in Cluj si, ulterior, la nivel regional si national. Banca si-a orientat la inceput activitatea spre sectorul IMM si, datorita cererii pietei, in scurt timp aceasta a inceput sa se dedice si domeniului retail. In anul 1997, Banca Transilvania a devenit prima institutie bancara din Romania, care a fost cotata la Bursa de Valori Bucuresti.

Strategia bancii este sustinuta de actionari puternici, precum: Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare, care detine 15% din capitalul social si IFC - Divizia de investitii a Bancii Mondiale.
Expirat
Sef Agentie – Santana (Arad)  -  Banca Transilvania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles