Publicat 05 Jun 2019 | Reactualizat 26 Jun 2019 | Expiră 06 Jul 2019

SEF AGENTIE COMERCIALA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii:
- Superioare de preferinta tehnice, comerciale, economice;

Cunostiinte necesare:
- Cunosterea in profunzime a operatiunilor legate de activitatea de distributie carburanti cu
- Cunostiinte avansate de operare pe calculator (Excel,Word,baza de date)

Experienta:
- Minim 2 ani in domeniul comercial, tehnic, economic de preferinta in sectorul distribuitiei produselor petroliere;

Aptitudini:
- Personalitate puternica
- Capacitate de mobilizare proprie pentru respectarea obiectivelor
- Dinamism
- Capacitate de a conduce un colectiv
- Spirit organizatoric
- Spirit critic
- Capacitate de comunicare
- Putere de convingere
- Rapiditate in luarea deciziilor
- Atentie la detalii
- Diplomatie
- Rezistenta la stres

Descrierea jobului

Obligatii:
- Raspunde integral de activitatea statiei de distributie carburanti pe care o conduce;
- Indeplinirea tuturor obiectivelor stabilite pentru vanzarile statiei, precum si obiectivele de imagine;

Având 309 stații de distribuție carburanți, peste 3000 de angajați și peste 300 de parteneri și colaboratori, LUKOIL România este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piață de Oil&Gas din Romania.

Expirat
SEF AGENTIE COMERCIALA  -  LUKOIL ROMANIA S.R.L.