de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Expiră 26 Aug 2006

SECURITY OFFICER (RECEPTIONER/RELATII CU PUBLICUL)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- acceptam persoane atat de sex masculin cat si de sex feminin
- experienta anterioara in campul muncii nu este obligatorie- minim 18 ani
- minim studii medii (liceu sau scoala de arte si meserii)
- aspect fizic placut, prezenta agreabila si cel putin 1, 60 m inaltime
- persoana sociabila, cu bune capacitati de relationare cu clientii
- persoana dinamica, care sa dovedeasca responsabilitate, maturitate, integritate şi implicare
- cunostinte de baza in operare PC
- cunostinte minime de conversatie in limba engleza
- cu disponibilitate pentru un program distribuit inegal sau in schimburi (alternanta zile lucratoare cu zile libere)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- activitate similara receptiei persoane sau relatiilor cu publicul;
- clienti de top atat ai companiei noastre cat si in domeniul de prestari servicii, cu o activitate preponderent de relatii cu publicul (ex. banci, hoteluri, sedii comerciale, sedii administrative, ambasade etc.) solicita ca reprezentantul companiei de securitate sa gestioneze, dupa caz, activitatea de intampinare a clientilor si/sau diferite nivele de relationare cu acestia
- respectarea procedurilor de securitate specifice

BENEFICII:
- conditii de munca excelente (birou, aer conditionat, spatiu special amenajat pentru sevirea mesei etc.)
- training gratuit de initiere in normele si procedurile de securitate atat cele prevazute de legislatia romaneasca cat si cele aplicate la nivel mondial in cadrul companiei noastre
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzãtoare
- oferta salariala competitiva in piata fortei de munca (salariu de baza, tichete de masa, spor pentru orele de noapte si plata orelor suplimentare, daca acestea se efectueaza)
- posibilitatea de continuare a studiilor in paralel cu executarea serviciului sau de angajare si intr-un alt loc de munca
- spor de fidelitate
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei

Relatii suplimentare se pot obtine la tel: 3262770

Group 4 Falck Valahia este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, Group 4 Securicor este prezent din 2002 si totalizeaza in prezent circa 6.000 de salariati cu o infrastructura dezvoltata la nivelul tuturor judetelor.
Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca, CEC, Posta Romana, Kenvelo, Kaufland, Hewlett-Packard s.a

Expirat
SECURITY OFFICER (RECEPTIONER/RELATII CU PUBLICUL)  -  Group 4 Falck Valahia

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles