Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Security cu sau fără atestat - Bacău

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Studii: liceul cu bacalaureat si/sau scoala profesionala;

- Apt medical pentru agent de securitate

- Experienta in domeniu și atestat - constituie un avantaj;

- Disponibilitate de lucru pe timp de noapte si in week-end;

- Fara antecedente penale;

- Prezenta placuta, cu aptitudini fizice corespunzatoare;

- Seriozitate, fermitate, disciplina, conduita morala, corectitudine, responsabilitate;

- Rezistent la oboseala si solicitari efective.

Descrierea jobului

Descrierea jobului :

Asigura, in permanenta, paza in cadrul obiectivului pentru asigurarea securitatii, printr-un serviciu eficient, respectand legea si standardele in domeniu.

Oferta :

- salariu motivant;

- conditii legale de munca;

- asiguram dotarea si uniforma de serviciu corespunzatoare;

- spor de noapte;

- spor de week-end;

- program de lucru conform normei lunare;

Descrierea companiei

Companie cu peste 300 angajați și în continuă dezvoltare.

Sedii in judetele : Bihor, Cluj, Timis, Arad, Iasi, Bacau

Expirat
Security cu sau fără atestat - Bacău  -  RED SEVENS SRL