Publicat 02 Feb 2021 | Reactualizat 04 Mar 2021 | Expiră 05 Mar 2021

Secured IT Systems Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • eficient și integru,
  • harnic, sinteză și stabilire a prioritatilor;
  • atitudine proactivă,
  • responsabil,
  • abilități excelente de organizare,
  • sistematizare și cu atenție la detaliu;
  • energic,
  • punctual,
  • disciplinat,
  • rezistent la stres,
  • orientat către rezultate și către îmbunătățire continuă,
  • pasionat de meserie, calitate și disciplină,
  • capacitate de a rezolva problemele.

Descrierea jobului

Cunoștințe si experiență:
/ Firewall
/ VPN
/ GDPR
/ Linux scripting proficiency
/ UBNT Controller / Unifi
/ Experiență software
/ Security/Network Certifications
/ General Networking (Routing, VLAN, DNS, DHCP, NAT)

Responsabilitate:
/ Proiectarea și gestionarea infrastructurii de rețea,
/ Configurarea și mentenanța rețelelor Ubiquity,
/ Regulile Proxmox și gestionarea politicilor,
/ Managementul clusterelor de calcul,
/ Managementul Ceph,
/ Confidențialitate, securitate și gestionare GDPR,
/ GDPR DPO,
/ Alte cerințe ale jobului venite din partea Directorului de departament.

Locaţie lucru: Sediul Grup Serban Holding din Filipești, com. Bogdănești, jud. Bacău/Remote

Oferim:
• pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizări profesionale (salariu fix+bonus de performanță);
• posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;
• oportunitaţi de creştere a veniturilor;
• contract pe perioadă nedeterminată;
• oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă.

Asteptăm cv-ul dumneavoastră la adresa de email: hr@grup-serban.ro

Pasiune, Corectitudine, Dinamism, Profesionalism, Echipă, Calitate, Inovație, Responsabilitate socială, sunt concepte care caracterizează activitatea Grup Șerban Holding, un agro-business leader în zona de Est a României.

Grup Șerban Holding este un grup de firme în plină expansiune, care și-a început activitatea în Onești în 1994 și în prezent are o cifră de afaceri de peste 80 milioane Euro (2018), realizată în următoarele domenii de activitate: agricultură, comerț cu cereale și plante oleaginoase, creșterea păsărilor, panificație, patiserie-cofetărie, alimentație publică (incusiv lanț propriu de magazine - Băcăniile Șerban), distribuție și transport.

Noi proiecte, noi oportunități, consolidarea actualului business, toate acestea pot fi realizate doar cu implicarea totală a resursei umane, cei peste 500 de angajați ai Grupului Șerban Holding, care reprezintă cheia succesului nostru.

Te asteptăm alături de noi pentru a îți oferi oportunitatea de a te dezvolta împreună cu o echipă tânără, profesionistă, dinamică și ambițioasă.

Grup Șerban Holding ți se potriveşte? Consultă job-urile disponibile și alătură-te echipei!

www.grup-serban.ro

Expirat
Secured IT Systems Manager  -  Grup Serban Holding

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles