Secretariat si Contabilitate primara

ECOSYSTIMA CONSTRUCT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Experienta in Contabilitate primara
- Cunostinte de operare PC Office, in special Excell
- Capacitate de comunicare
- Gestionare corecta a timpului
- Atent/a la detalii

Descrierea jobului

- Inregistreaza corect si la zi documentele contabile alocate, cu respectarea reglementarilor contabile si fiscale in vigoare.
- Pastreaza in ordine documentele contabile si le arhiveaza.
- Informeaza conducerea cu privire la eventualele nereguli sesizate.
- Intocmeste documente specifice departamentului HR: contracte de munca, acte aditionale, decizii de incetare/suspendare, etc.
- Intocmeste state de plata, declaratii, pontaje.
- Tine legatura cu celelalte departamente ale companiei.
- Orice alte atributii care tin de domeniul financiar contabil si sunt solcitate de catre conducerea societatii.

Descrierea companiei

EUROMEDICS,
Banca de celule Stem
Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.