Secretariat / facturare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunostinte excelente operare PC (pachet MS Office)
- atitudine pro-activa, spirit de initiativa
- persoana responsabila, punctuala, organizata, diplomata
- capacitate de a rezolva sarcini multiple concomitent, atentie distributiva
- bune abilitati de comunicare
- capacitate de planificare si prioritizare a activitatilor, rezistenta la stres
- atentie la detalii
- perseverenta

Descrierea jobului

- emitere facturi
- efectuare plati
- preluare apeluri telefonice
- comunicarea cu clientii companiei si cu firmele de curierat
- gestionarea corespondentei (email, curier, telefon)
- urmarirea si actualizarea bazelor de date
- gestionarea, centralizarea, distribuirea, arhivarea documentelor
- responsabil cu dosarele cu actele firmei

Oferim:

- pachet salarial avantajos
- mediu de lucru serios, profesionist
- experienta in domeniul comercial, vanzari si telemarketing

Suntem o companie cu experienta de peste 8 ani in productia si vanzarea de produse naturale de sanatate si frumusete. Avem peste 170.000 de clienti care au beneficiat de proprietatile curative ale produselor noastre.
Misiunea noastra este sa fim un partener de incredere in domeniul suplimentelor si al produselor de sanatate si ingrijire.
Publicat 21 iun. 2021 Expiră 21 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos