de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoștințe bune de PC
Limba italiana nivel mediu
Disponibila la angajare imediata

Pentru programare interviu sunati la nr: 0734.818.422

Descrierea jobului

Contabilitate primara, facturare
Formularea si postarea de anunturi pe diferite site-uri
Inregistrarea documentelor de intrare/iesire din cadrul companiei
Intocmirea diverselor documente
Program de luni pana vineri: 9-17

Di Camillo Romania face parte integranta din grupul Di Camillo Serbatoi Italia. Aceasta firma s-a nascut in scopul de a duce mai departe traditia in materie de rezervoare in intreaga Europa oferind produse de inalta calitate. Fiecare rezervor este omologat conform strandardelor europene si sunt prevazute cu numar de inmatriculare unic fiind fabricate din otel-carbon S23JR conform EN10025/93 si 10025/90 . Bazinele rezervoarelor au o garantie pe o perioada de 10 ani.

Expirat
Secretara  -  Di Camillo Romania Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles