de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 23 Iul 2006 | Expiră 09 Aug 2006

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam secretara , serioasa, ordonata, sa indeplineasca sarcinile intocmai si la timp.
Experienta in operare PC si initiativa in a rezolva problemele de birou, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- preia si initiaza apeluri telefonice in numele societatii.
- mentine legatura cu partenerii societatii.
- trimite si primeste corespondenta (fax, e-mail).
- redacteaza documente.
- contabilitate primara.
Nu este necesara experienta. Se intocmeste carte de munca. Programul este flexibil, in functie de angajat. Mediu de lucru tanar, activ, placut.

Furnizor de servicii si echipamente pentru instalatii de climatizare / termice / HVAC.

Expirat
Secretara  -  Climelec Instal SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles