Publicat 04 Nov 2013 | Reactualizat 05 Dec 2013 | Expiră 06 Dec 2013

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolventa/ studenta profil limbi straine dar nu numai.
Experienta anterioara pe activitati de secretaria/ asistent managert, call center- constituie avanataj.
Cunoasterea limbii engleze scris- vorbit la un nivel avansat;se solicita cunoasterea si a altor limbi de circulatie internationala.
Aspect fizic ingijit , lipsit de orice stridenta. Voce placuta, dictie buna. Distinctie si modestie.
Capacitati organizatorice bune, abilitati de customer care, discretie si focusare pe obiectivele fixate.
Bune abilitati de utilizare a mijloacelor de comunicare si dotarilor de birou moderne( centrala telefonica, fax, mail, etc).
Disponibilitate la program prelungit, eventual la deplasari.
Nu vor fi luate in considerare decit CV-urile cu foto intregi, actuale, atasate sau trimise direct prin email companiei
la : office@duncahypercar.com

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- tine agenda de lucru a GM si PM actualizata
- se ocupa de corespondenta companiei, interna si externa
- preia apelurile, le gestioneaza, raspunde de convorbirile telefonice, conferinte, etc.
- se ocupa de primirea clientilor, furnizorilor, etc stabilind un mediu de lucru cat mai propice

Beneficii:
Contract de munca
cazare daca e necesar,
bonusuri ,prime
asigurare de sanatate privata full option,
masa pranz,

Descrierea companiei

www.duncahypercar.com
office@duncahypercar.com
Proiectare si constructie automobile

Expirat
Secretara  -  New Class Automobile Development SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles