Publicat 12 Mai 2010 | Expiră 26 Mai 2010

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

FIRMA IMOBILIARA ANGAJEAZA SECRETARA:
- cu experienţa in domeniul imobiliar obligatoriu;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Persoana dinamica, sociabila si rezistenta la stres;
- Studii medii sau superioare;
- Limba engleza nivel conversational;
- Persoana bine organizata si punctuala;
- capacitate de comunicare;
- dorinta si capacitatea de a lucra in echipa;
- voce placuta ;
- prezenta ingrijita;
- respectarea confidentialitatii ;
DACA UNA DINTRE CONDITIILE DE MAI SUS NU ESTE INDEPLINITA - VA RUGAM SA NU MAI APLICATI, PENTRU A NU NE PIERDE TIMPUL.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- operare calculator;
- tehnoredactare ;
- efectuare legaturi telefonice;
- preluare si transmitere mesaje;
- scanare documente, transmitere faxuri/e-mailuri;
- inregistrare dosare, intalniri in agenda de birou ;
- utilizare internet; WORD; EXCEL;
- utilizare e-mail;
- organizare/arhivare documente;
BENEFICII:
- carte de munca;
- salariu + comision din tranzactiile efectuate;
- telefon mobil cu minute incluse;
- decontare transport;

Societate de constructii si agentie imobiliara cu punct de lucru in strada Witing - Zona Gara de Nord(Plevnei).

Expirat
Secretara  -  ROMBETON CONSTRUCTII

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles