Secretara

S.C. BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

 Absolvent de studii medii sau superioare;
 Cunostinte de limba engleza, nível mediu/avansat;
 Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala;
 Bune abilitati de organizare si planificare;
 Cunostinte foarte bune MS Office;
 Persoana riguroasa, bine organizata si atenta la detalii.

Descrierea jobului

 Evidenta, preluarea si distribuirea corespondentei;

 Asigurarea transmiterii prin email, posta, curier a documentelor, coletelor si evidenta intrarilor/iesirilor;
 Indosarierea, arhivarea documentelor si actualizarea bazei de date documente;
 Redactare documente, alte sarcini cu caracter administrativ;
 Asigura suport administrativ in relatia cu furnizorii de utilitati;
 Asigura suport administrativ pentru toate departamentele companiei;
 Administrarea necesarului de materiale de birotica si aprovizionare generala;
 Organizarea activitatilor administrative si de protocol;
 Gestionarea intalnirilor cu partenerii de afaceri, protocol;
 Preluarea apelurilor telefonice.

Nu ne place deloc sa ne laudam. Preferam sa o faca altii pentru noi :)

Insa tare trebuie sa recunoastem , fara falsa modestie, ca suntem specialisti in productia de evenimente ce impartasesc pasiuni comune. Suntem un generator permanent de idei tehnice noi si incitante. Suntem un Mecca al echipamentelor si solutiilor la cheie.

Nu trebuie sa ne crezi pe cuvant, desigur. Te asteptam oricand la noi, sa vii sa vezi cu ochii tai ;)

Publicat 7 Oct. 2022 Reactualizat 4 Nov. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.