Secretara

AGEXIM - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Persoana organizata, responsabila, cu bune abilitati de organizare si relationare
-Studii medii
-Cunostinte medii de limba engleza
-Cunostinte avansate de utilizare a programelor Office
-Capacitate foarte buna de planificare si organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
-Persoana perseverenta, dinamica, cu spirit de initiativa
-Atentie la detalii

Descrierea jobului

-Raspunde la e-mail-uri si telefoane
-Gestionarea documentelor primite pe fax si transmiterea documentelor necesare pe fax
-Scanarea si arhivarea documentelor
-Inregistrarea corespondentei in registrele de intrare-iesire
-Gestionarea corespondentei (primire, transmitere, redirectionare)
-Asigura si gestioneaza necesarul de protocol
-Scanare / arhivare documente
-Alte activitati administrative si de secretariat

Companie ce activeaza in domeniul transporturilor rutiere de marfuri.
Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 27 iun. 2022 Expiră 20 iul. 2022