SECRETARA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Minim 1 an experiență în domeniu
Engleză la nivel fluent (alte limbi cunoscute pot constitui un avantaj)
Cunoștințe avansate în MS Office
Abilități excelente de organizare și abilitatea de a prioritiza sarcinile de lucru
Abilități excelente de scriere și comunicare

Descrierea jobului

Oferirea suportului administrativ atât cadrelor de conducere cât și salariaților
Aprovizionarea biroului, asigurând bună desfășurare
Primirea vizitatorilor/ activitati de protocol
Copierea/redactarea diferitelor materiale
Centralizarea comenzilor de consumabile si papetarie
Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice catre toate departamentele
Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice
Primirea și expedierea corespondenței zilnice

ASCO Constructii este o firma de proiectare renumita avand profesionisti in toate domeniile: arhitectura, urbanism, structura de rezistenta si instalatii. Buna reputatie, experienta si calitatea lucrarilor noastre in domeniu sunt confirmate de realizarile noastre si de recomandarile clientilor nostri.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022