Secretara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica, entuziasta, pozitiva;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Cunostinte solide de utilizare MS Office;
- Experienta in activitati administrative pentru firme din domeniul constructiilor;
- Capacitate de analiza a activitatii si stabilire a prioritatilor;
- Tact si diplomatie in relatii.

Descrierea jobului

- Gestioneaza corespondenta scrisa, ectronica si telefonica la nivel de societate;
- Asigura circulatia documentelor ce intra la mapa Directorului General si intomeste borderoul de documente aferent;
- Asigura protocolul la nivel de societate (cafea, apa, comanda mancare, logistica sedinte);
- Relationeaza cu angajatii, furnizori de servicii si colaboratori pentru a rezolva in timp util problemele administrative;
- Intocmeste si actualizeaza la zi diverse situatii, rapoarte si evidente: comenzi papetarie, obiecte inventar, situatii lucrari, etc
- Indeplineste alte sarcini din dispozitia conducerii societatii, in limitele de competenta ale postului;

Locatia postului: Bucuresti, sector 2, zona Obor

Descrierea companiei

www.aviprodgrup.ro
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos