Secretara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

De peste 27 de ani societatea noastra activeaza in domeniul tipografiei, avand o echipa de oameni pietenosi si profesionisti, oferind o gama larga de produse si servicii tipografie de inalta calitate.

Profilul candidatului:
 Serios si punctual
 Capabil de a-si organiza sarcinile
 Capabil de a duce la bun sfarsit actiunile sale
 Capabil sa lucreze intr-un mediu dinamic

Cerinte:
 Studii superioare/medii
 Limba engleza nivel avansat (vorbit fluent)
 Orientat spre obtinerea de rezultate si aprecieri imediate
 Abilitati utilizare pachet Office (Word, Excel, Outlook)
 Atentie deosebita in analizarea detaliilor
 Atentie la cifre, eficient in indeplinirea sarcinilor
 Amabilitate, seriozitate, profesionalism

Atributii generale:
 Preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice, e-mailurilor primite
 Primește, scanează și repartizează corespondența primita
 Multiplică, scanează, transmite prin e-mail si tehnoredactează diverse documente
 Asigura activitatea de secretariat a companiei pentru selectionarea documentelor , arhivarea si gestionarea acestora
 Indruma colegii în activitățile zilnice pe partea de secretariat
 Notează și transmite mesajele către destinatari, în timp util, când aceștia nu sunt disponibili

Sistem de salarizare si beneficii:
 Salariu Atractiv
 Tichete de masa
 Bonusuri trimestriale

De 20 de ani Tipografia Everest investeste pentru a atinge cele mai inalte culmi in lumea tiparului.

Cu o echipa de peste 100 de oameni, Tipografia Everest acopera atat servicii de tipar offset cat si servicii de tipar digital. Considerata una dintre cele mai mari tipografii din Romania, Tipografia Everest asigura calitatea si complexitatea lucrarilor a peste 350 de clienti. Echipa noastra este formata din oameni prietenosi, profesionisti, dedicati tiparului de calitate, ce ofera de la an la an mai mult si mai bine.

Publicat 21 apr. 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos