Secretara

SERVICE FAUR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

  • Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice si transmiterea mesajelor catre departamente
  • Asigura primirea si distribuirea corespondentei si a documentelor
  • Redactarea de documente si transmiterea acestora via e-mail
  • Copierea, scanarea si transmiterea documentelor catre departamente
  • Preia, inregistreaza si arhiveaza documentele primite
  • Intampina vizitatorii si ofera ospitalitate pana la sosirea reprezentantului departamentului implicat
  • Intocmirea de CIM si Acte Aditionale ale salariatilor
  • Evidenta pontajelor, CO , CM, invoiri
  • Tine legatura cu Medicul de Medicina Muncii pentru programarea salariatilor pentru consult
  • Intocmeste situatia CM pentru raportul anual de medicina muncii cu respectarea cerintelor medicului
  • Asigurarea confidentialitatii salariilor si a datelor personale ale salariatilor conform GDPR

SC SERVICE FAUR SRL Reprezentant official ZF- Germania, VM Motori-Italia, Moteurs Baudouin-Franta , AS Labruna- FPT Industrial- Italia, Lister Peter-UK

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos