Publicat 04 Nov 2020 | Expiră 05 Dec 2020

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunoştinţe foarte bune de operare PC (MS Office, Internet)
- cunoştinţe de limba engleza obligatoriu; limba germană reprezintă un avantaj;
- abilităţi avansate de comunicare, relaţionare şi organizare, atenţie la detalii;
- capacitate de concentrare pe priorităţi;
- seriozitate, confidenţialitate, punctualitate

Descrierea jobului

- scanare, copiere, redactare, formatare documente solicitate de avocati
- ține evidența dosarelor în lucru, transmite informări cu privire la stadiul acestora, preluarea unor documente de la instante;
- activităţi de protocol
- recepţionarea apelurilor şi redirecţionarea acestora către departamentele din cadrul societăţii;
- managementul corespondentei (înregistrare, distribuire, arhivare, fax-uri, email-uri)
- deplasari la birouri de traducere, poşta şi notariat
- listing certificate Registrul Comerţului; inregistrari documente pe site-ul UNBR
- asigurarea condiţilor optime pentru desfăşurarea activităţii avocaţilor (coordonare cu echipa IT etc.)
- asigurarea necesarului de cosumabile, tipizate si a altor produse necesare desfăşurării activităţii societatii;

Gilescu Văleanu & Partenerii, societate de avocatura, oferă consiliere clientilor naţionali şi internaţionali, în primul rând cu privire la fuziuni şi achizitii, drept imobiliar şi al construcţiilor, drept bancar şi financiar, dreptul muncii şi dreptul concurenţei. Avocaţii birourilor noastre din România au atât experienţă internaţională cât şi locală, şi sunt apreciaţi de clienţi pentru abordarea orientată spre business şi dăruirea pentru excelenţă.

Expirat
Secretara  -  SPARL Gilescu Valeanu & Partenerii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles