Publicat 17 Iul 2020 | Reactualizat 11 Aug 2020 | Expiră 16 Aug 2020

SECRETARA

1 post

Candidatul ideal

DNS Birotica este o companie in expansiune, fiind lideri de piata cu peste 65% din licitatiile publice in SEAP si distribuie produse in Bucuresti si in toata tara. Printre clienti se regasesc: DNA, DIICOT, SRI, SIE, IGPR, BNR, ANAF, Ministerul Finantelor Publice, Ministerul Educatiei, Tribunalul Bucuresti, Guvernul Romaniei, Administratia Prezidentiala, Primaria Bucuresti, Universitatea de Medicina Targu-Mures, Directia de Finante Publice Ploiesti, Universitatea Politehnica Bucuresti, ARR, Primaria Brasov, Institutul National al Magistraturii, Inspectoratul de Stat in Constructii, Primaria Sectorului 3.

Firma noastra ofera conditii placute de lucru intr-un cadru tanar si dinamic, program fix si posibilitati de promovare.
Daca doresti sa lucrezi intr-un mediu stabil, corect si propice dezvoltarii, te asteptam cu drag in echipa noastra!
Cautam o persoana energica, pozitiva si implicata.

Cerinte:
Abilitati de lucru cu PC si cunostinte MS Office.
Studii superioare finalizate.
Organizare si abilitati de relationare.
Responsabilitate si deschidere catre nou.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Primire/ transmitere corespondenta.
Intocmire AWB-uri pentru curierat.
Arhivare facturi.
Colaborare cu celelalte departamente.

Ce oferim:
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti.
Posibilitatea de a lucra intr-o companie nationala, pe termen lung, in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
Integrare profesionala asistata.
Transportul asigurat, cu microbuzele noastre, din zona locuintei pana la serviciu.
Program de lucru L-V 07.30 – 16.30, weekend-urile libere.
Prime de Paste si de Craciun.
Team-building si activitati pentru copii de sarbatori.

Compania infiintata in 2004, in Bucuresti, DNS Birotica Srl este o societate cu capital privat romanesc si distribuie in toata tara, produse de birotica, hartie copiator, consumabile pentru imprimante, produse de curatenie si mobilier. Suntem producatori si importatori directi din: China, Polonia, Germania, Olanda si Rusia.

Ne gasiti si pe site: http://dnsbirotica.ro

SECRETARA  -  DNS BIROTICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles