Publicat 26 Feb 2020 | Reactualizat 25 Mar 2020 | Expiră 28 Mar 2020

SECRETARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de minim 3 ani in domeniul administrativ/secretariat;
- Cunoasterea limbii romane la un nivel superior, exprimare corecta, oral si in scris;
- Cunoasterea limbii engleze fluent (vorbit, scris);
- Cunostinte bune de operare PC;
- Capacitate organizatorica si de stabilire a prioritatilor;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Spirit de observatie si atentie crescuta la detalii;
- Persoana serioasa, comunicativa, dinamica, disciplinata, perseverenta, dormica de dezvoltare continua, diplomata, orientata spre rezultat, punctualitate si respectarea termenelor limita;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

Descrierea jobului

- Asigurarea activitatii de secretariat si al fluxului informational al companiei;
- Preluarea si gestionarea corespondentei companiei, transmiterea emailurilor catre clienti/colaboratori;
- Asigurarea evidentei, selectionarii, pastrarii, casarii si arhivarii documentatiei rezultata din activitatea proprie precum si cea a biroului;
- Organizarea activitatii de protocol;
- Rezolvarea problemelor de ordin administrativ in vederea unei bune desfasurari a activitatii zilnice in cadrul biroului;
- Redactarea diverselor documente necesare companiei;
- Elaborarea și redactarea documentelor si situatiilor solicitate de management;
- Organizarea si monitorizarea agendei zilnice a Managerului;

Expirat
SECRETARA  -  Asocierea FCC-Astaldi-Convensa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles