Publicat 04 Feb 2020 | Reactualizat 03 Mar 2020 | Expiră 06 Mar 2020

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- aspect fizic placut
- studii superioare
- cunoscatoare limba engleza

Descrierea jobului

- preluare si procesare comenzi
- preluare apeluri telefonice
- emitere facturi si bonuri fiscale
- transmitere e-mailuri

Descrierea companiei

Bpt Traduceri, a aparut din pasiune pentru traduceri.

Principalele servicii pe care le oferim sunt: traduceri autorizate, traduceri legalizate, servicii de interpretariat consecutiv si simultan, servicii de apostilare, supralegalizare si vizarea documentelor la Ambasadele din Romania.

Compania urmareste sa atinga excelenta prin fiecare serviciu oferit, avand telul de a deveni etalon in domeniu nu doar pe piata din Romania, ci si pe cea europeana.

Oferim un mediu de lucru orientat catre invatare, care sa te ajute sa te dezvolti, tehnologii avansate si disponibilitatea noastra de a te indruma atunci cand ai nevoie, oportunitati de avansare, in functie si de aptitudinile si dorintele tale, salariu atractiv si bonus de performanta.

Expirat
Secretara  -  BPT TRADUCERI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles