Publicat 26 Apr 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 27 Mai 2019

SECRETARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vorbitoare de limba engleza,cunoscatoare PC (word, excel,internet) , dinamica, ambitioasa, sociabila, responsabila, SERIOASA, varsta intre 25-35 de ani.

Descrierea jobului

Munca de secretariat, respectiv : corespondenta e-mail, telefon,fax, mentinerea contactului cu clientii, verificarea si actualizarea conditiei navelor, etc.

Societate infiintata in anul 1992 , cu domeniul de activitate agenturare si transport maritim, un colectiv de angajati in numar de 17 , majoritatea avand la "bordul" companiei peste 20 de ani de activitate.

Expirat
SECRETARA  -  askila shipping

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles