check_circle

Job verificat

|Publicat 19 Feb 2019 | Reactualizat 19 Mar 2019 | Expiră 22 Mar 2019

Secretara

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Usurinta si experienta in folosirea calculatorului (Word ,Excel)
- Limba engleza, scris si vorbit cel putin la nivel mediu
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Persoana activa, comunicativa, amabila si eficienta;

Descrierea jobului

- Se asigura ca toata corespondenta este transmisa la timp;
- Raspunde la toate apelurile telefonice de la pupitrul de receptie al companiei si face legatura telefonica;
- Primeste, inregistreaza si da referinte asupra apelurilor telefonice persoanelor corespunzatoare;
- Preia si transmite mesajele persoanelor corespunzatoare;
- Intampina vizitatorii si îi indruma catre persoanele cautate;
- Obtine informatii telefonice la cerere;
- Supravegheaza zona aferenta receptiei;
- Ofera informatii generale cu aprobarea Managerului;
- Participa la organizarea evenimentelor companiei;
- Asigura buna organizare a protocolului;

CONTI GRUP este una din companiile de top furnizoare de echipamente profesionale destinate industriei hoteliere, sectorului alimentatiei publice (restaurante, baruri, fast-food-uri, patiserii, industria carnii, industria panificatiei), spalatorii industriale. www.contigrup.ro

Expirat
Secretara  -  CONTI GRUP SRL