Publicat 19 Feb 2019 | Expiră 22 Mar 2019

SECRETARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate
- Usurinta si experienta in folosirea calculatorului (Word ,Excel)
- Limba engleza, scris si vorbit cel putin la nivel mediu
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Persoana activa, comunicativa, amabila si eficienta;
- Dorinta de implicare intr-un mediu de inalt profesionalism;

Descrierea jobului

- Se asigura ca toata corespondenta este transmisa la timp;
- Raspunde la toate apelurile telefonice de la pupitrul de receptie al companiei si face legatura telefonica;
- Primeste, inregistreaza si da referinte asupra apelurilor telefonice persoanelor corespunzatoare;
- Preia si transmite mesajele persoanelor corespunzatoare;
- Intampina vizitatorii si îi indruma catre persoanele cautate;
- Obtine informatii telefonice la cerere;
- Supravegheaza zona aferenta receptiei;
- Ofera informatii generale cu aprobarea Managerului;
- Participa la organizarea evenimentelor companiei;
- Asigura buna organizare a protocolului;

Descrierea companiei

Societate Profesionala de Avocati cu Raspundere Limitata

Expirat
SECRETARA  -  Musetescu si Asociatii S.P.A.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles