Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

SECRETARA - Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent studii medii sau studii superioare (Limbi Straine)
-Experienta in domeniul administrativ
-Cunoasterea limbii Germana, Franceza - nivel avansat
-Cunostinte PC: Word, Excel, Power Point

Descrierea jobului

-Facilitarea comunicarii intre conducerea societatii si terte persoane
-Redactare documente la cererea conducerii si a departamentelor din sediu
-Mentinerea legaturii cu sucursalele si personalul societatii
-Intocmirea situatiei lunare a valorilor convorbirilor telefonice ale societatii
-Traduceri ale documentelor
-Asigurarea serviciului de protocol
-Intocmirea necesarului de consumabile si mentinerea legaturii cu furnizorii
-Arhivarea documentelor

-Excelent mediu de lucru
-Salariu atractiv
-Posibilitati de dezvoltare profesionala

Manpower este unul din liderii mondiali in domeniul recrutarii, selectiei si plasarii de forta de munca, avand o experienta de peste 55 de ani si operand in 67 de tari, prin intermediul a 4300 de agentii.
Ca principal furnizor mondial de servicii in domeniul resurselor umane, Manpower ofera solutii de angajare, evaluare, selectie, recrutare si plasare de forta de munca in toate sectoarele de activitate. (www.manpower.com)

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Expirat
SECRETARA - Timisoara  -  Manpower Romania