Secretara receptie

SC Dentimage Invest srl 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Atitudine pozitivă,
  • Orientare către client,
  • Amabil,
  • Capacitatea de a găsi soluții și de a rezolva probleme,
  • Bune abilități de comunicare,Organizat.

Descrierea jobului

  • Preia si înregistrează programarile pacientiilor;
  • Tine evidenta pacientilor in programul informatic;
  • Incaseaza platile si le opereaza in casa de marcat;
  • Inregistreaza pacientii noi in sistemul informatic;
  • Transmite departamentelor interesate informatiile primite prin e-mail sau telefon;
  • Inregistrează și verifică datele operative, contabile și statistice specifice activității de recepție;Rezolvă reclamațiile pacientiilor sau transmite, după caz, sesizările primite departamentelor vizate.

La clinica Dentimage oferim servicii stomatologice de calitate. Cu sediul in Cluj - Napoca, suntem una din clinicile cu cea mai avansata tehnologie din domeniu.
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.