Publicat 06 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Secretara Receptie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aspect fizic placut/ persoana agreabila si sociabila, amabila si politicoasa, tinuta business;
Capacitati bune de comunicare;
Cunoasterea pachetului MS Office;
Nivel bun de limba engleza;
Atitudine proactiva si responsabila;
Corectitudine si seriozitate, punctualitate;
Asteptam CV-uri la adresele de e-mail: office@mitelpartners.ro

Descrierea jobului

Activitati tipice de secretariat;
Preluare apeluri, primire/transmitere corespondenta, verificare e-mailuri;
Intampinare si relationare cu clientii, oferire de informatii si suport persoanelor care intra in societate;
Activitati de protocol si administrative;
Inregistrarea in registrul de intrari/iesiri a documentelor care intra/ies din firma;
Stabilirea de intalniri si rezervari;
Activitati suport (copiere, arhivare, tinere evidente);
Program de lucru in ture, 8.30-17.00, 12.00-20.00, include pauza de masa.

Mitel & Asociatii este o societate de avocatura cu o reputatie solida, care dispune de o experienta deosebita in acordarea de consultanta juridica si reprezentare, la cel mai ridicat nivel de profesionalism.

Expirat
Secretara Receptie  -  Societate Civila de Avocati Mitel si Asociatii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles