Secretara - Office Administrator

FEELBOX RO - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta de cel putin 2 ani in posturi de secretara, functionar administrativ, office administrator sau alte posturi ce presupun un volum mare de activitati administrative. Experienta in contabilitate sau gestiune reprezinta un avantaj.
  • Capacitatea de organizare eficienta a documentelor si a activitatilor administrative.
  • Prezenta agreabila, atitudine pozitiva, orientare catre gasirea de solutii.
  • Bune abilitati de comunicare directa, telefonica si in scris.
  • Integritate, caracter puternic, sinceritate, etica profesionala.
  • Capacitatea de a respecta termenele limita.
  • Operare PC in aplicatii de tip Office: Excel, Word, Outlook.
  • Limba engleza nivel mediu - pentru comunicare in scris si telefonic cu partenerii straini

Descrierea jobului

Obiectivul jobului este indeplinirea activitatilor administrative din cadrul sediului FeelBox din Timisoara. Jobul presupune doar activitati de birou, la sediul firmei, cu un orar fix (luni - vineri, 8:30 -17:00), fara deplasari in afara localitatii sau ore suplimentare.

Responsabilitati:
  • Preluarea apelurilor venite pe numarul de telefon de contact si intampinarea vizitatorilor.
  • Gestionarea documentelor venite de la, sau trimise catre, companiile partenere, angajati si autoritati.
  • Transpunerea in programul de gestiune (Ciel ERP) a comenzilor de marfa venite de la clienti si stabilirea necesarului de aprovizionare marfa.
  • Plasarea comenzilor la furnizori si inregistrarea in programul de gestiune (Ciel ERP) a facturilor de intrare, precum si verificarea preturilor negociate si respectarea termenilor comerciali agreati.
  • Gestionarea listelor de preturi si a cataloagelor electronice de produse.
  • Gestionarea bugetului si a consumabilelor necesare activitatii de birou.
  • Contabilitate primara: verificarea facturilor de intrare si a celor emise catre clienti, inregistrarea extraselor bancare, respectiv a incasarilor de la clienti si a platilor catre furnizori, registrul de casa, pregatirea documentelor contabile pentru predarea catre furnizorul extern de servicii contabile, gestionarea deconturilor, a delegatiilor, etc.

Beneficii:
  • Job intr-o echipa profesionista formata din oameni pozitivi, inteligenti si prietenosi.
  • Mediu de lucru modern si confortabil, intr-o cladire de birouri moderna, situata central, zona Favorit.
  • Contract de munca in conformitate cu legislatia, cu un program fix de 8 ore pe zi: luni - vineri 8:30 - 17:00, cu pauza de masa 30 min. Weekend-urile si sarbatorile legale sunt libere.
  • Salariul se va stabili in ultima etapa a procesului de recrutare, in functia de competentele si experienta candidatului si este platit integral in contul de card al angajatului, fara intarzieri, plati partiale sau “aranjamente” ce nu respecta legislatia muncii.

FeelBox este un partener pe termen lung pentru clientii sai de tip business din toata tara, oferindu-le o gama completa de echipamente de lucru si echipamente individuale de protectie in munca. Clientii FeelBox sunt persoane juridice, companii si institutii medii si mari, pentru care este important sa se poata baza pe un furnizor care isi tine promisiunile si ii acorda tot suportul pentru alegerea solutiilor.

Vanzarile noastre sunt in crestere de la an la an (2018: 200,000€, 2019: 600,000€, 2020: 1,100,000€) iar acesta este rezultatul direct al profesionalismului membrilor echipei FeelBox si al calitatii produselor pe care le promovam.

Detalii pe: www.safetyzone.ro

Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos