Secretara / jurist

Phoenix Media Web S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Societatea este interesata in angajarea unei/ unui secretare / jurist oferind salariu atractiv.

Cerinte:
  • Absolvent de studii superioare;
  • Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala;
  • Bune abilitati de organizare si planificare;
  • Cunostinte foarte bune MS Office;
  • Persoana riguroasa, bine organizata si atenta la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Evidenta, preluarea si distribuirea corespondentei;
  • Asigurarea transmiterii prin email, posta, curier a documentelor, coletelor si evidenta intrarilor/iesirilor;
  • Indosarierea, arhivarea documentelor si actualizarea bazei de date documente;
  • Redactare documente, alte sarcini cu caracter administrativ;
  • Asigura suport administrativ in relatia cu furnizorii de utilitati;
  • Gestionarea intalnirilor cu partenerii de afaceri, protocol;
  • Preluarea apelurilor telefonice.

Beneficii:
  • Salariul este unul atractiv;
  • Mediul de lucru este unul placut.

Descrierea companiei

Compania dezvolta proiecte in domeniul energetic.
Publicat 14 Oct. 2022 Reactualizat 11 Nov. 2022 Expiră 13 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.