Publicat 22 Aug 2019 | Reactualizat 19 Sep 2019 | Expiră 22 Sep 2019

SECRETARA - Front Office ( zona Popesti Leordeni)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi credem că munca noastră ne reprezintă și de aceea o tratăm cu responsabilitate și cu respect.
Tu vino cu experiența în domeniu și entuziasmul unui nou început, iar echipa iți va oferi tot sprijinul pentru a avea o colaborare placută și de lungă durată.
Ne-ar plăcea să ai:

  • Experiență minim 2 ani pe activitate de recepție sau relaționare clienți
  • Cunostințe operare PC – obligatoriu Pachet Office: Word, Excel, PowerPoint, navigare internet
  • Capacitate foarte bună de comunicare și relaționare
  • Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor, inclusiv de a respecta termene limită
  • Atenție către detalii și atenție distributivă
  • Aptitudini de planificare, organizare și inițiativă
  • Limba italiană –nivel mediu (constituie avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

  • Tehnoredactare/compunere scrisori/adrese/notificări
  • Gestionare corespondență scrisă și electronică (e-mail-uri), activități de birotică si secretariat
  • Organizare, gestionare, arhivare documente companie și transmiterea corespondenței către
    departamentele/persoanele implicate
  • Rezistență la stres
  • Persoana de contact în relația cu terțe persoane, pregătire și transmitere documente
  • Traduceri din/în limba italiană

MENATWORK este un important producător și furnizor de materiale pentru construcții, produse pentru amenajări și finisaje de interior și exterior, echipamente pentru instalații electrice, corpuri și sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice și sisteme de ventilație-climatizare.
MENATWORK este prezent în România prin 3 filiale teritoriale comerciale, în oraşele:CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA. Prin intermediul filialelor, MENATWORK dispune de o reţea de distribuţie în măsură să servească eficient, întreg teritoriul României.

Expirat
SECRETARA - Front Office ( zona Popesti Leordeni)  -  MENATWORK

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles