Secretara / Contabilitate Primara

SELECT IT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Responsabilitati:
- preluarea solicitarilor venite din partea clientilor prin telefon sau mail
- intocmirea facturilor si contractelor,
- tehnoredactarea de acte
- inregistrarea actelor in registrele si evidentele interne
- indosarierea si arhivarea documentelor
- administrarea paginilor (social media)
- disponibila pentru deplasari si program prelungit cand este cazul
- cunoasterea limbii engleze

Descrierea jobului

- experienta pe un post similar
- cunostinte contabilitate primara. SAGA
- cunostinte MS Office/Excel/Word/PowePoint/Outlook
- cunostinte de utilizare a platformelor de social media
- abilitati de comunicare cu clientii, sociabila, atitudine proactiva, responsabila, spirit de echipa
- aspect placut si ingrijit

Select IT ofera servicii informatice de inalta calitate la nivelul solicitat de un mediu de afaceri dinamic precum cel din Romania.

Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos