Publicat 22 Ian 2020 | Expiră 22 Feb 2020

Secretara -Birou Notarial Cluj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

BIROU NOTARIAL- LANGA VIVO CLUJ- BOCA SI ASOCIATII – cauta o persoană pentru postul de SECRETAR/SECRETARA

Dorim o persoană amabila,placuta, loiala, comunicativa, responsabila care sa se ocupe de munca de secretariat din cadrul biroului notarial Boca si Asociatii

Cerinte:
– studii medii/ superioare
– cunostințe de tehnoredactare (Microsoft Office)
- competente de comunicare
– multi-tasking și atenție la detalii
- deschidere inspre munca de echipa
- abilitati de organizare a muncii
– experiență în domeniul secretariatului constitutie un avantaj

Descriere job :

Primirea si intampinarea si programarea clientilor
Tehnoredactare documente
Realizarea si pregatirea documentatiei pentru actele notariale
activitati de protocol si administrative
Realizarea legaturii intre biroul notarial si biroul de cadastru si publicitate imobiliara

Beneficii
– salariu atractiv
– Lucru in echipa tanara
– mediu de lucru tanar, placut, modern, langa mall-ul VIVO Cluj
– dezvoltare profesionala

Biroul Notarial "Boca si Asociatii " situat langa VIVO Cluj-Napoca.

Expirat
Secretara -Birou Notarial Cluj  -  Societate Profesionala Notariala Boca Si Asociatii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles