SECRETARA / ASISTENT MANAGER

MAKSAN TECHNO GRUP SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
  • Atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
  • Bune abilitati de planificare, organizare si gestionarea a situatiilor
  • Cunostinte operare PC: pachetul Office (Word, Excel)

Descrierea jobului

  • Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
  • Mentinerea contactului cu toate departamentele
  • Preia si directioneaza apelurile telefonice
  • Distribuie corespondenta primita catre persoanele / departamentele carora le-a fost adresata
  • Asigură transmiterea documentelor prin curier, fax, e-mail
  • Preia, sorteaza, inregistreaza, indosariaza si arhiveaza corespondenta primita
  • Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale
  • Asigurarea activitatilor de protocol
  • Se asigura conditii foarte bune de lucru
  • Posibilitate de angajare studenti

Compania noastră activează în domeniul construcțiilor si consultantei de business.
Publicat 22 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.