SECRETARA / ASISTENT MANAGER

OK GROUP - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- au prioritate persoanele care au fost angajate la notariate sau cabinete de avocatura;
- persoana cu min. 5 ani experienta in gestionarea documentelor unei societati comerciale;
- absolvent de studii medii/superioare;
- absolvent curs de secretar/asistent manager.

Descrierea jobului

- operatiuni specifice activitatii de secretariat;
- evidenta, organizarea in siguranta a documentelor societatii;
- organizarea si asigurarea necesarului pentru buna desfasurare a activitatii de protocol din cadrul societatii;
- mentinerea legaturilor societatii cu diversi furnizori, colaboratori, cabinete de avocatura, notariate etc.;
- program de lucru: L-V 08.30 - 17.30

Beneficii

- Salariu: 2700 – 3200 lei net, pentru perioada de proba

Descrierea companiei

Grup de societati fondat din anul 1994.
Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 25 nov. 2021 Expiră 28 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos