Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Secretara /Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii medii (superioare prezinta avantaj)
- experienta in ofertare si client service;
- experienta contabilitate primara
- pachet MS Office;
- permis cat. B constituie un avantaj

Abilitati:
- abilitati bune de comunicare, organizare si prioritizare;
- persoana pozitiva, dinamica;
- persoana cu simt crescut al responsabilitatii;
- capacitate de adaptare la cerinte noi si capacitate usoara de invatare;
- abilitati in gestionarea relatiilor interumane, dinamism si putere mare de adaptare la contexte sociale diverse;

Descrierea jobului

Activitati specifice de front office si secretariat:
- preia si directioneaza apelurile telefonice;
- intocmeste rapoarte specifice, prezentari, oferte;
- interactioneaza si mentine relatia cu furnizorii (utilitati, birotica, protocol, transport, etc), clientii si colaboratorii interni si externi ai companiei;
- pastreaza confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei;

Activitati specifice de contabilitate primara:
- tine evidenta documentelor contabile
- intocmeste Bon de consum, decont de cheltuieli, registrul de casa
- intocmeste dispozitii de plata si incasari, facturi si chitante, situatia platilor si a incasarilor;

Beneficii oferite
- salariu atractiv;
- conditii de munca superioare
- asigurare de sanatate

va rugam CV-urile pe eJobs.ro

Înca de la fondarea ei, din februarie 2005, Ever Green Construcţii a fost şi este un antreprenor tot mai experimentat, respectat, şi într-o continuă crestere.
Sediul central se află în Tg¬-Mureş, România, iar Ever Green Construcţii, numară în prezent peste 40 de angajaţi, muncitori în construcţii calificaţi, îndrumaţi de către ingineri si maistrii constructori.
În afara contractelor de execuţie incheiate şi de lucrările de construcţii propriu-zise oferim şi servicii de consultaţă în domeniul construcţiilor, astfel încât beneficiarul nostru să fie sfătuit şi informat asupra ultimelor tehnologii in construcţii iar satisfacţia acestuia să fie deplină.
Experienţa şi reputaţia bună pe care o deţine Ever Green Construcții a fost caştigată prin seriozitate, onestitate şi respectarea tuturor termenelor cât şi a procedurilor tehnice impuse.

Expirat
Secretara /Asistent Manager  -  SC Ever Green constructii srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles