Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Secretara/Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent/a studii superioare;
- cunoastere, cel putin la nivel mediu, a pachetului Office (word, excel, outlook, acces, etc.);
- persoana serioasa, responsabila, comunicativa, etc.;
- disponibilitate la program prelungit;
- abilitati de comunicare si interactiune cu oamenii;
- persoana bine organizata, adaptabila si capabila sa ia decizii prompte;
- buna cunoastere a limbii engleze;

Descrierea jobului

- inregistrarea corespondentei si redirectionarea acesteia catre departamentele de specialitate;
- actualizare baza de date in Acces;
- actualizare si intocmire diverse situatii in excel;
- activitati de scanare, copiere, arhivare corespondenta;
- activitati de protocol;
- redactare/expediere corespondenta;
- intocmirea de documente interne ale firmei;
- redactarea documentelor oficiale;
- suport pentru celelalte departamente;
- gestiune interna papetarie/birotica.

Institutie pentru dezvoltare si administrare de bunuri imobiliare

Expirat
Secretara/Asistent Manager  -  Fundatia Caritatea

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles