SECRETAR TEHNIC

ICECON - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii: superioare sau medii cu diploma de bacalaureat
Cerinte: Bun operator calculator utilitare Office (Word, Excel), buna comunicare si colaborare cu colegii, atentie deosebita, adaptare rapida privind formularistica si procedura de lucru

Descrierea jobului

- executa lucrari de secretariat tehnic in cadrul Departamentului de Agremente tehnice. (inregistreaza si tine evidenta Agrementelor tehnice, intocmeste situatii , respecta termenele cu strictete).
- Programul de lucru (4 ore sau 8 ore) si salariul se stabilesc la interviu

INSTITUTULUI DE CERCETARI PENTRU ECHIPAMENTE SI TEHNOLOGII IN CONSTRUCTII

Institutul de Cercetări pentru Echipamente şi Tehnologii în Construcţii – ICECON S.A. continuă lunga tradiţie de peste şaizeci de ani de cercetare ştiinţifică în construcţii din România, în domeniul produselor, procedeelor, tehnologiilor şi echipamentelor pentru mecanizarea lucrărilor şi instalaţiilor pentru construcţii.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022