Secretar Coordonator Centru Formare Profesionala

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica;
  • Capacitatea de coordonare si organizare;
  • Abilitati comunicare excelente in vederea transmiterii corecte a ofertelor firmei;
  • Abilitatea de a colabora cu colegii de serviciu de la centrele din tara ;
  • Cunostinte minime de operare calculator, pachet Office;
  • Dorinta de afirmare;

Descrierea jobului

  • Postul presupune promovarea, organizarea si defasurarea conform prevederilor legale si a normelor interne ale firmei a serviciilor oferite de societate, respectiv cursuri calificare/perfectionare acreditate ANC
  • Persoana selectata va trebui sa comunice cu potentialii clienti, prezentandu-le oferta societatii, sa stabileasca date de cursuri, date de examen, sala de curs, sa participe activ la intreg procesul de recrutare lectori/formatori, desigur avand in vedere cadrul legal de organizare a cursurilor acreditate ;
  • Sa tina evidenta cursurilor organizate, sa asigure in general cadrul corect de desfasurare a acestora, sa comunice permanent cu celelalte centre si sa obtina informatiile de care are nevoie in vederea dezvoltarii activitatii centrului in care activeaza.

S.C. PROFESIONAL NEW CONSULT S.R.L., este o societate cu profil servicii cursuri formare profesionala si perfectionare autorizate CNFPA/ANC. Activam pe piata din Romania din anul 2008, anul infiintari, timp in care am obtinut colaborari importante cu firme de prestigiu din tara.

Acceseaza acest link pentru a afla mai multe informatii despre compania noastra.

george.serban@profesionalnewconsult.ro
consultanta@profesionalnewconsult.ro
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos