SECRETAR(A) / OPERATOR ACTE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam secretara si operator acte:

- abilitati in relatiile cu publicul;
- prezenta placuta;
- atentie la detalii, rapiditate, punctualitate, seriozitate;
- experiența in domeniul notarial;
- cunostinte excelente de PC (Word, internet);

Descrierea jobului

- redactarea/ tehnoredactarea proiectelor de acte notariale: declaratii, procuri, contracte de vanzare-cumparare, donatii, contracte de intretinere, contracte de imprumut, ipoteci, certificate de mostenitor etc;
- gestionarea corespondentei, relaţia cu clienţii, colaboratorii si institutiile care au legatura cu activitatea notariala;
- intocmirea situatiilor statistice lunare/anuale;
- alte activitati specifice domeniului;

Descrierea companiei

Birou individual notarial Andreea Dana Radulescu

Iti asteptam CV-ul, dar ne poti contacta si telefonic : 0744360779

Zona: Bucurestii Noi.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 1 iun. 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos