SECRETAR(A) EXECUTIV

ALEXA INSTAL SERVICE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Chiar daca ai putina experienta in domeniu dar te regasesti in descrierea de mai jos, te vrem in echipa noastra !!!

Cerinte:
Persoana matura, responsabila si onesta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, dinamica, amabila, pozitiva, atenta la detalii, capabila sa rezolve optim si eficient problemele.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Realizarea, dezvoltarea si intretinerea colaborarilor cu clientii si furnizorii
Incheierea si urmarirea contractelor de achizitie si vanzare
Contactarea potentialilor clienti
Realizarea unor proceduri sau practici de lucru
Cunostinte de baza word, excell
Cunoasterea limbilor engleza si franceza reprezinta un avantaj
Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj

Beneficii:
Tot ceea ce ai nevoie pentru a fi motivata si a avea o activitate eficienta

Cu o experienta de peste 25 de ani, NUCLEUM DEVELOPMENT este o societate Romano-Belgiana specializata in domeniul instalatiilor pentru constructii cu aplicatii rezidentiale, comerciale si industriale.
Oferim consultanta, proiectare, ofertare, vanzare si service
Folosim materiale si echipamente de cea mai buna calitate si fiabilitate, fabricate cu tehnologie de ultima ora, importate direct de la producatori consacrati cu traditie de zeci de ani in domeniu din Germania Austria Belgia si Italia

Publicat 7 Oct. 2022 Reactualizat 4 Nov. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.