Secretar/a birou executor judecatoresc

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- excelente abilități de organizare și planificare a activității;
- seriozitate si capacitate de lucru in echipa;
- persoană dinamică, entuziastă, perseverentă;
- bune abilităţi de comunicare;
- experienta in utilizarea Microsoft Office (Excel, Word);
- fără cazier judiciar;

Descrierea jobului

Activitatea angajatului se va desfăşura la sediul biroului şi va consta în activitate specifica de secretariat:
- inregistrare cereri si acte,
- expediere acte,
- preluare si directionare apelurilor telefonice,
- organizarea si arhivarea actelor

Birou Executor Judecatoresc cu vechime de peste 10 ani in domeniul executarii silite.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022