de ani Fără Frică...

Publicat 02 Mai 2008 | Expiră 02 Mai 2008

SECREATARA

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta de minim 1 an in activitati specifice de secretariat;
- persoana comunicativa, prezenta placuta;
- persoana dinamica, inteligenta, ambitioasa;
- abilitati excelente de comunicare;
- cunostinte solide de PC ( Word, Excel, Powerpoint, Outlook, internet);

Descrierea jobului

- * organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului – pentru office;
* preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
* primeste si distribuie corespondenta conform regulamentului de ordine interioara;
* indosariaza si arhiveaza documentele;
* mentinerea unei bune relatii cu furnizorii;
* administrarea contractelor;
* sustinerea activitatii tuturor departamentelor;
* traduceri cereri/oferte si prezentari pe site-ul companiei;
* traducator ocazional in cadrul unor intalniri

- Citadela Real Estate Solutions este formata dintr-o echipa de profesionisti in care perspectivele unei cariere depind in primul rand de ambitia ta, te asteptam in echipa noastra. Vei lua contact cu un mediu de lucru prietenos care sprijina diversitatea si dezvoltarea individuala prin feed -back, coaching, posibilitatea de avansare si training. Apreciem oamenii pentru diversitatea, competentele lor si mai ales pentru dorinta si capacitatea de invatare continua. Astfel spiritul de echipa, flexibilitatea si abilitatile de comunicare sunt calitati pe care le cautam si asteptam de la un consultant imobiliar.

Expirat
SECREATARA  -  Management Holding Invest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles