Sculer matriter

BRANDL-RO - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- absolvent de scoala profesionala sau liceu tehnic ;
- cunostinte de desen tehnic ;
- experienta intr-un post similar ;
- cunostinte de prelucrarea materialelor .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- executarea lucrarilor specifice de scularie (ajustare, filetare, tusare, finisare);
- cunoasterea masinilor si a utilajelor destinate operatiilor specifice, atat din punct de vedere functional cat si a instructiunilor si procedurilor de lucru aferente acestora, conform prevederilor din documentatiile tehnice;
- intretinere si reparatii matrite, stante si dispozitive de sudura.

Se ofera:
- salariu atractiv
- tichete de masa 20 lei/zi lucrata
- ore suplimentare platite dublu
- spor ore noapte de 30%
- prima de Paste,Craciun, vacanta
- calificare la locul de munca

BRANDL RO Sibiu este parte a grupului Brandl Industries, partener de încredere în industria auto.

Cu trei locații în Europa (Germania- vânzări, management de proiect, consultanță; Republica Cehă și România – fabrici producție), Brandl Industries oferă un pachet complex de servicii de procesare a metalelor, inclusiv livrare.

Competența noastră este prelucrarea metalului și producerea de componente pentru motoarele autovehiculelor și pentru caroserii.
Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos