Publicat 14 Feb 2019 | Expiră 17 Mar 2019

SCULER MATRITER- Salariu foarte avantajos!

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim alaturi de noi, intr-o echipa de succes, viitori colegi cu entuziasm si placerea performantei intr-o industrie speciala.
Schulte & Schmidt Romania, parte a Grupului Schulte & Schmidt este prezentă de peste 10 ani în Brasov. Unul dintre cei mai experimentati producatori de piese din aluminiu - de la idee la produs finit, Schulte & Schmidt păstrează valorile inovatiei și orientării către client centrale în cultura sa prin echipa de specialiști care creionează viitorul pieței de profil.
Împreună, cu experienta, pentru viitor!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Mentinerea in stare de functionare a matritelor dar si a altor dispozitive interne / intretinerea si reparatia dispozitivelor interne
Aplicarea notiunilor de baza desen tehnic in vederea analizei documentatiei interne
Efectuarea corecta a masurarilor pentru incadrarea in tolerantele admise sau pentru verificarea dispozitivelor, etc.
Respectarea indicatiilor de lucru si a regulamentelui intern
Respectarea principiilor de organizare ale locului de munca

Profil:
Calificare in domeniu obtinuta fie in urma studiilor initiale fie in urma unui curs de calificare
Minim 3 ani experienta in cadrul unei companii de productie, in pozitia de Sculer-Matriter

Beneficii:
Salariu motivant
Bonuri de masa in valoare de 15 lei/zi lucratoare
Prime anuale de performanta
Decontarea transportului
Asigurarea Medicala

Expirat
SCULER MATRITER- Salariu foarte avantajos!  -  SC SCHULTE & SCHMIDT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles