Publicat 07 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Sculer /Matriter - injecție mase plastice Franta

CONFIDENTIAL
1 post

Candidatul ideal

Societate Franceza angajează sculer/ matrițer - injecție mase plastice.

Cerințe:
-Studii medii /superioare - in domeniul tehnic
-Experiența in domeniul matrițelor injecție mase plastice
-Comunicare si munca in echipa
-Abilitați de organizare, flexibilitate in gândire
-Vorbitor de limba franceza

Descrierea jobului

Se oferă:
-Salariu negociabil in funcție de experienta,cu posibilitate de creștere după o luna
-Cazare
-Transport
Locația – Franța
Salariu 2.000 – 2.500 euro

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Sculer /Matriter - injecție mase plastice Franta  -  CONFIDENTIAL