Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

SCULER MATRITER - COR 722202

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal are:
- studii in domeniul mecanic;
- cunostinte de desen tehnic, a sistemelor de toleranta si ajustaje, semne de prelucrare;
- cunoasterea componentelor unei matrite de injectie;
- minim 2 ani experienta ca sculer-matriter;
- cunostinte generale de utilizare a masinilor ( masina de rectificat, masina de gaurit verticala, freza, strung, etc );
- spirit de echipa, bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Descriere job:
- realizeaza mentenanta preventiva si curativa a matritelor de injectie;
- identifica si analizeaza defectele aparute la matritele de injectie;
- se ocupa de repararea matritelor de injectie;
- tine legatura cu productia in vederea gasirii solitiilor pentru imbunatatirea proceselor .

Responsabilitati:
- raspunde de calitatea reparatiilor efectuate;
- raspunde de calitatea productiei rezultate din matritele reparate;
- raspunde de mentinerea in stare de functionare a matritelor de injectie.

SAVROM MULAJ S.R.L. este o societate cu capital privat, membră a grupului SAVOY INTERNATIONAL, cu o prezenţă de peste 15 ani pe piaţa muncii din Romania . Specializată în producţia de componente din mase plastice pentru echipamente sportive dar şi pentru industria electrocasnică şi industria auto ,având ca parteneri lideri mondiali .

Expirat
SCULER MATRITER - COR 722202  -  Savrom Mulaj S.R.L.