Scenarist pentru fizică, chimie și biologie

Ucha.se EOOD - 10 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
 Să fie absolvent al unei facultăți cu profil real
 Să știe limba engleză la nivel avansat și să se exprime cu ușurință în scris/vorbit
 Să cunoască foarte bine gramatica limbii române și regulile de scriere corectă
 Să aibă abilitatea de a explica simplu și clar noțiuni și reguli gramaticale
 Să fie creativ, flexibil, cu spirit de inițiativă
 Să aibă un simț analitic și critic foarte bine dezvoltat
 Să dea dovadă de profesionalism și responsabilitate față de procesul de muncă
 Să fie responsabil și să lucreze bine în echipă

Descrierea jobului

Ce căutăm?
Cel mai bun site de educație și învățământ din Bulgaria – Ucha.se a demarat dezvoltarea platformei
sale educaționale în limbа română: Eduboom.ro
În acest scop căutăm scenarist pentru fizică, chimie și biologie, care să devină parte din echipa
noastră și să lucreze la elaborarea conținutului educațional al platformei.
Poți lucra de oriunde. Oferim onorariu atractiv!
Îndatoririle tale sunt:
Vei participa la elaborarea scenariilor pentru lecțiile video și a tuturor materialelor suplimentare
pentru disciplinele menționate.
Ce oferim:
- Muncă interesantă pentru un proiect foarte dinamic prin care ne propunem să îmbunătățim
calitatea educației din România.
- Colaborare cu specialiști motivați, alături de care vei lucra cu plăcere
- Posibilitatea de a lucra de acasă în timpul potrivit pentru tine.
- Remunerare atractivă, corespunzătoare experienței și calității muncii prestate

Ucha.se este site-ul educațional №1 din Bulgaria, care prezintă într-un limbaj interesant și ușor de
înțeles, ceea ce se predă la școală. La Ucha.se puteți găsi peste 16 000 de lecții și teste video care
acoperă întregul curriculum din clasa 1 până în clasa a -12-a precum și domenii interesante: limbi
străine, antreprenoriat, finanțe și multe altele. Timp de trei ani consecutivi, Ucha.se câștigă premiul
pentru cel mai bun site web educațional din Bulgaria, cu peste 20 de premii în domeniul educației, IT
și antreprenoriat.

La mijlocul lunii Noiembrie, în România s-a lansat eduboom.ro - o platformă educațională cu lecții
video și teste interesante și pe înțelesul tuturor. La acest site lucreaza o întreagă echipă de peste 60
de oameni, impreună cu un colectiv extraordinar de profesori români. Lecțiile video sunt făcute
conform programei aprobate de MEN. Cu ajutorul lor, elevii își vor însuși rapid și eficient cele mai
importante cunoștințe de la fiecare temă în parte. Site-ul este complet gratuit până la finalul acestui
an școlar, așa că...profitați la maxim!
Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos